Audio Resolution

Spojenie celoživotnej lásky k audio technológiám s dlhoročnými skúsenosťami a znalosťami našich konštruktérov

Fascinujúci zvuk, markantné kontúry a elegantné línie

Aktívne high-endové reprosústavy svetovej kvality

DOKONALÉ SPOJENIE KVALITY A DIZAJNU

Audio Resolution sú jedinečné reprosústavy vyvinuté a vytvorené zvukovými inžiniermi spoločnosti MediaTech. Naše produkty reprezentujú ako vždy dokonalé spojenie kvality a dizajnu, čoho dôkazom je že hneď po uvedení na Európsky trh sa automaticky zaradili medzi elitu. Značka Audio Resolution reprezentuje spojenie celoživotnej lásky k audio technológiám s dlhoročnými skúsenosťami a znalosťami našich konštruktérov. Aktívne reproduktorové sústavy EllipseConcave Wave spĺňajú nekompromisné požiadavky na kvalitu, funkčnosť a dizajn. Autori a konštruktéri projektu Audio Resolution EllipseConcave Wave im vdýchli primárne fascinujúci zvuk, markantné kontúry a elegantné línie, ktoré len podčiarkujú funkčnosť a akustické požiadavky súčasného vrcholového high-endu.

Audio Resolution Concave

Audio Resolution Concave je dvojpásmová aktívna reproduktorová sústava. Jednoduchý tvar, premyslená konštrukcia čelnej masky a ozvučnice, sofistikovaná elektronika a využitie novej generácie reproduktorových meničov zabezpečujú aj tie najnáročnejšie požiadavky súčasných High-End aplikácií.

Audio Resolution Wave

Audio Resolution Wave je dvojpásmová aktívna reproduktorová sústava, ktorej technická filozofia vychádza z modelu Concave. Do detailu prepracovaný dizajn sa vyznačuje jemnejšími kontúrami ozvučnice a novou, flexibilnejšou konštrukciou elektroniky. V reproduktoroch je využitá najnovšia generácia reproduktorových meničov, čím sa podarilo dosiahnuť splnenie najnáročnejších požiadavok v oblasti súčasných High-End aplikácií.

Audio Resolution Ellipse

Audio Resolution Ellipse je trojpásmový aktívny reproduktorový systém. Vďaka neobvyklej konštrukcii ozvučnice, unikátnej elektronike a starostlivo zvolenými meničmi, spĺňa najvyššie požiadavky pre High-End aplikácie.

Posluchová miestnosť

Posluchová miestnosť

V našej predajni sa nachádza špeciálna akusticky upravená posluchová miestnosť, kde si môžete produkty Audio Resolution, prípadne akékoľvek iné audio zariadenie podľa svojho výberu bez obmedzení vyskúšať a vypočuť v ideálnom akustickom prostredí.

Chcete sa dozvedieť viac o produktoch Audio Resolution?