Pokročilý systém

Riešenie pre Váš životný štýl - dostupná dokonalosť elegantne a jednoducho

Posuňte svoj Multiroom na nový level

Pokročilý systém multiroom

Luxusný a cenovo dostupný

Hudba kdekoľvek jediným dotykom tlačidla. Klasická hudba v spálni, rocková hudba v pracovni a salsa v kuchyni. Multiroomový systém pre každého poskytujúci hudbu podľa chuti a za cenu zodpovedajúcej finančným možnostiam. Dotykom tlačidiel klávesnice v elegantnom štýle môžete upraviť basy, výšky, symetriu a hlasitosť domáceho audio systému. Systém podporuje až tri klávesnice na každú zónu, ktoré sú k dispozícií v piatich farbách a dokonale padnú do rámiku Decora®. Samozrejme je možnosť ovládať celý systém pomocou diaľkového ovládača.

Systém CA4

Ovládanie zvládne každý

Ovládanie domáceho audio systému je možné pomocou novej elegantnej klávesnice KP so zeleným podsvietením. Klávesnica KP podporuje 20 titulov pre vlastné názvy zdrojových zariadení, umožňuje nastavenie basov, výšok a symetrie. K dispozícii je v bielej a mandľovej farbe a dokonale padne do rámiku Decora®. Okrem toho je na plnú kontrolu nad systémom určený aj diaľkový ovládač.

Elegantné a dostupné riešenie pre štyri zóny

Systémová sada CA4 KT1 s MultiRoom riadiacim zosilňovačom CA4 ponúka kontrolu nad štyrmi zónami so vstupom pre štyri zdroje v dostupnej cenovej kategórii. Dva riadiace zosilňovače CA4 je možné prepojiť a tým rozšíriť zóny na osem pre riešenia vo veľkých domoch. Novinkou je vstupná stenová zásuvka (wall port) pre jednoduché pripojenie multiroom systému CA4 v domácnosti, kde je už káblovanie predinštalované v stenách. Stačí len pripojiť štyri káble CAT-5 k riadiacemu zosilňovaču CA4 a zábava sa môže začať.

Systém CAA66

Ideálna voľba dostupného MultiRoom systému

Systém CAA66 je vybavený funkciami, ktoré sa v jeho cenovej kategórii bežne nevyskytujú. Vďaka zjednodušenému programovaniu, nastaveniu parametrov prehrávaného zvuku a rozšíriteľnosti sa systém CAA66 stáva jedinou voľbou pri požiadavke na dostupné a dokonalé multiroom audio riešenie. Ovládanie domáceho audio systému sa môže vykonávať pomocou jednej z troch elegantných LCD klávesníc. Zosilňovač CAA66 je vybavený rozsiahlou knižnicou IR kódov pre ovládanie rôznych zariadení a schopnosťou učenia sa, čím možno systém ovládať len stlačením tlačidla na diaľkovom ovládači alebo na klávesnici.

Systém A-C68

Inovácia systému A-BUS

Vďaka novým pokrokovým technológiám Vám systém A-C68 môže priniesť oveľa viac kontroly nad Vašim Multiroom zážitkom ako kedykoľvek predtým. Prispôsobenie hlasitosti a charakteru zvuku z každej zóny pre každú zónu, párty režim či časovač pre vypnutie systému pri zaspaní a následnom rannom prebudení. Pripojitelnosť nie je obmedzená pre žiadne Vaše domáce zdroje zvuku, čiže môžete svoj Multiroom v pokoji využívať aj v rámci domáceho kina. Všetko toto sa dá jednoducho ovládať elegantnými vstavanými LCD dotykovými obrazovkami.

Chcete sa dozvedieť viac o pokročilom multiroom systéme?