Multiroom systémy

Viaczónové ozvučenie vo Vašom dome a byte

Akákoľvek hudba, z akéhokoľvek zdroja

V AKEJKOĽVEK MIESTNOSTI VÁŠHO DOMOVA, KEDYKOĽVEK BUDETE CHCIEŤ

Multiroom systémy

Spustite show jedným dotykom prsta

Multiroom audio systém ZvukDoma je inteligentný systém domácej zábavy. Prináša modernejšiu alternatívu k veľkým domácim hi-fi systémom. Multiroom audio systémy už svojimi výhodami presvedčili mnoho ľudí a dôvod záujmu je jednoduchý:

  • inteligentný audio systém vám umožní vychutnať si hudbu častejšie a vo viacerých miestnostiach vášho domova
  • jednoduché ovládanie dotykom prsta (možnosť spárovať s iPadom a iPodom)
  • domácnosť bez hŕby káblov
  • malé decentné displeje zabudované v stenách, ktoré nerušia Vaše dizajnérske interiéry

Riešenie pre každý životný štýl

Hudba v rôznych miestnostiach pre rôznych ľudí. Tak jednoduchý je koncept systémov MultiRoom. Vy vyberiete hudbu, zvolíte miestnosti a my vám dodáme vybrané komponenty a reproduktory na stenu, na strop, vnútri alebo vonku do ľubovoľného počtu miestností alebo zón.

Naše riešenia vám umožnia ovládanie centrálneho audio-video systému v akejkoľvek miestnosti vo vašom dome z elegantných klávesníc, dotykového displeja, ergonomického diaľkového ovládania či dokonca Vášho osobného mobilného zariadenia. Jednoducho prídete po dlhom dni domov z práce a rovno od dverí rozoznejete hudbu v celom dome.
S viaczónovým systémom môžete počúvať rádio v jednej miestnosti, zatiaľ čo iní sa tešia hudbe z CD alebo filmu sledovaného na TV v inej miestnosti a to všetko z jedného systému.

Ako to celé funguje?

Multi Room Audio je sieť vzájomne prepojených audio zariadení s jednotným systémom ovládania a prístupom. Každá zóna je pripojená na centrálnu riadiacu jednotku, ktorá distribuuje audio signál do všetkých zón. Každá zóna má vlastný ovládací panel a môžete si ľubovoľne navoliť, čo budete v ktorej zóne počúvať. Výhodou tohto riešenia je, že nemusíte kupovať aparatúru pre každú miestnosť zvlášť. Stačí jedna centrálna jednotka, zabudované reproduktory a elegantné ovládacie panely.