Základný systém

Najjednoduchšie a najdostupnejšie riešenie pre Multiroom do Vášho domova

Skromný a výkonný

Základný systém multiroom

Skutočná jednoduchosť medzi Multiroom systémami

Systém Russound je stelesnením nenáročnosti v používateľskej sfére Multiroom zariadení, no zároveň mu to nijakým spôsobom neuberá na možnostiach. Jednoduché riešenie multi-zónového systému je založené na technológii jednotnej zbernice (A-BUS).

Russound ponúka riešenie pre všetky domácnosti, od jednoduchého zdieľania hudby do celej domácnosti z jedného zdroja až po viac zdrojov pre rozličné lokácie Vášho domova. Skrátka riešenie pre každý príbytok. Spríjemnite si ťažký deň jedným stlačením centrálneho ovládača a rozozvučte svoj život kvalitným zvukom.

Dizajnované pre intuitívne ovládanie

Základný multiroom systém A-BUS od Russound je skutočne stavaný na stavebnicovom princípe pre maximálnu možnú flexibilitu a možnosť intuitívneho ovládania. Ponúka širokú škálu možností od jednoduchého zdieľania hudby z jedného zdroja do celého domova až po viac- zdrojové vyplnenie rôznych miestností rôznou hudbou, pričom celý systém ovládate pár tlačidlami rozumne umiestnenými vo Vašej stene. Skrátka ponúka dostupné riešenie pre každú domácnosť.


Základný systém multiroom

Akýkoľvek zdroj v celom dome

Pre rozšírenie Vašich hudobných zážitkov poskytuje Váš Multiroom lokálne vstupy pre pripojenie akéhokoľvek zdroja zvuku. Rozozvučte celý dom zvukmi  Vašej hernej konzoly, gitary, mobilného telefónu, kazetového prehrávača či platne. Navyše môžte kedykoľvek a kdekoľvek hlasitosti upravovať vďaka jednoduchému diaľkovému ovládaniu.

Chcete sa dozvedieť viac o základnom multiroom systéme?