Bezdrôtový systém

Nová úroveň štandardu v bezdrôtovom zvuku.

Bez káblov, bez starostí a s kvalitným zvukom

Bezdrôtový systém domáceho ozvučenia

Viac-zónový bezdrôtový systém Xstream™

Bezdrôtové zákazkové produkty Russound XStream™ obohatia Vaše multi-room hudobné zážitky ako nikdy predtým. Streamujte si hudbu úplne bez káblov do celej domácnosti s bezkonkurenčnou kvalitou zvuku a plnou kontrolou nad Vašimi hudobnými zážitkami priamo z Vašeho mobilného zariadenia cez mobilné aplikácie. S obrovskými možnosťami konektivity, integrácie a malými rozmermi ponúka XStream™ jedinečné nastavenie a prispôsobenie pre každú izbu vo Vašom dome.

XStream™ X5. X5 je streamovacie zariadenie, zosilňovač a ovládač v jednom malom, ale výkonnom zariadení, ktoré sa navyše hodí všade. X5 disponuje digitálnymi vstupmi, obsahom pre streamovanie,digitálnym zosilňovačom s výkonom 50W prekaždý kanál a vysokokvalitným DAC prevodníkom pre ten najlepší zvuk toho, čo milujete. Streamujte svoju iTunes či Spotify knižnicu priamo do obsahu MultiRoom systému X5 a počúvajte priebežne v celom dome, poprípade ovládajte systém cez svoju My Russound aplikáciu vo svojom Android či iOS mobilnom zariadení. Najkrajší pôžitok z hudby bez tažkej techniky a káblov v ceste

Okrem obrovských možností prehrávania cez zabudované dotykové LCD klávesnice, mobilné aplikácie, možnosti kvalitného zakomponovania do akejkoľvek dekorácie a nadštandardnej kvality zvuku Vám bezdrôtový multiroom systém od Russound prináša aj Bluetooth vysielač- prijímač, ktorý Vám umožňuje pripojiť sa k akémukoľvek zariadeniu podporujúcemu funkciu Bluetooth a ovládať celý Váš system takto jednoducho. Navyše sa nemusíte báť o stratu signálu, pretože toto zariadenie ju posúva na úplne nový level. Tým pádom si môžte z pokoja obývačky puštať cez Váš notebook hudbu na druhom konci domu..

Chcete sa dozvedieť viac o bezdrôtovom multiroom systéme?