Komplexný systém

Nová generácia multizónových systémov pre ešte lepší pocit domova

Lepšie to už byť nemôže

Komplexný systém domáceho ozvučenia

Nové možnosti, ešte lepšia kvalita

Nový multi-zónový profesionálny systém stavia na legendárnej spoľahlivosti, jednoduchosti a zvukovej kvalite spoločnosti Russound. Prineste svoj Multiroom systém na úplne nový level, čo sa týka pohodlia aj kvality. Nový systém prináša bleskovú odpoveď pri ovládaní, digitálne vstupy, lepšiu konfiguráciu a veľa nového, skvelého obsahu. Revolučná technológia ovládania MCA-88x s 8 zdrojmi pre 8 zón disponuje zabudovanou technológiou XStream™, ktorá Vám umožní streamovanie obsahu z cloudu, domácich sietí, tabletov, telefónov- a to všetko z jedného zariadenia.

Ovládajte svoj Multiroom z telefónu

Intuitívna aplikácia MyRussound™ s jednoduchosťou kontroluje celý systém a zobrazuje dáta na Vašich tabletoch či telefónoch. Navyše máte zaistené ovládanie pre akúkoľvek miestnosť pomocou širokého sortimentu ovládačov, klávesníc, dotykových obrazoviek a ručných ovládačov.

Jediný dostupný a dokonalý multiroom

Multiroom riešenie pre akýkoľvek príbytok Vám ponúka viac vstupov a výstupov ako ste schopní využiť. Ovládanie je prispôsobené pre ten najväčší komfort, kvalita zvuku je na najvyššej úrovni, aby si potrpeli aj tí najnáročnejší. Množstvo prednastavení, režim párty ale aj nevyrušovať, vzájomné prepájanie zón, či presmerovanie vstupných či výstupných signálov. Toto všetko a ešte oveľa viac Vám prinášajú jedine komplexné multiroom systémy MCA.

Chcete sa dozvedieť viac o komplexnom multiroom systéme?